28 квітня 2018 року у Львові біля пам’ятника Провіднику ОУН Степану Бандері відбулися урочистості з нагоди 75 річниці з дня створення І Української Дивізії ” Галичина” Української Національної Армії.

    По завершенні маршу Величі Духу підведено підсумки конкурсу оригінальних авторських малюнків ” Українські добровольці в лавах дивізії “Галичина” 1943-1945 рр. ” Серед 20 переможців  Львівської області віком від 14 до 18 років грамотою та пам’ятним подарунком нагороджено ученицю Самбірської школи-ліцею імені Андрія Струся, екскурсовода шкільного Музею історії національно-визвольної боротьби ОУН- УПА  40-60 рр. XX ст. – Терешко Вікторію  ( керівник Карпінець С.М.)   за творчу роботу ” За Україну, за її волю”.

 

 

 

     Цікавою була зустріч із головою Галицького братства колишніх вояків УД ” Галичина” УНА І.М. Мамчуром, який поділився спогадами про пережите.

     Приємною несподіванкою для представників Самбірської школи-ліцею імені Андрія Струся було зустріти жителів м. Самбора, бійців   Добровольчого Батальйону ОУН  Василя Спанчака та Володимира  Дублянка, які прибули на згадані урочистості та розділили радість  перемоги наших учнів.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.